Asıl İnternet Sayfamızı Lütfen Not Edin!

AS400 ekranlarimiza girmek için kullanmakta olduğunuz bu yedek internet sayfamizı www.anadolusigorta.com.tr/a1.html internet sitemize ulaşamadığınız geçici durumlarda kullanınız

Şifre Güvenliği !
Sizin, sistemimizin ve müşteri portföyünüzün güvenliği için; Online olurken sizlere verilmiş olan tüm şifreleri mutlaka değiştiriniz. Şifrelerinizi şirketimiz çalışanları dahil kimseye söylemeyiniz.

Bağlantı Koşulu !
Ana ve Yedek Bağlantı üzerinden AS400 ekranlarımıza giriş yapabilmek için bilgisayarınızda Java programlarının yüklü olmasi gerekmektedir. Eğer bilgisayarinizda Java yüklü değil ise Yüklemeler bölümünden edinebilirsiniz
.

7 gün 24 saat Teknik Destek Hizmeti !
AS400, SWEP ve anadolusigorta.biz mail hesabı kullanımı için gerekli kurulumlar, Yazıcı ve ekran bağlantı sorunları, Şifre sorunları, Şifre ekranına gelinceye kadar yaşanabilecek bağlantı sorunları için 7 gün 16 saat ---0850 724 26 27--- numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz. Bu hizmetle ilgili olarak şikayet veya önerilerinizi teknikdestek@anadolusigorta.com.tr mail adresine iletebilirsiniz.

 

 DÖKÜMANLAR
 

DUYURU

Acentelerimizin karşılaştıkları teknik sorunlara destek sağlamak amacıyla 7 gün 24 saat Kesintisiz Teknik Destek Hizmetine geçilmiştir.

Anadolu Sigorta Bilgi İşlem Müdürlüğü